Végre ezt a képet is bekereteztettem. Egy nagyon kedves ismerősnek-rokonnak készült, viszonzásképpen a sok jóért és szépért, amit mi kaptunk tőle:) Remélem tetszeni fog neki és minél hamarabb jöhet babalátogatóba, hogy megkapja a képet.
Mit adott nekünk Bródy?
pred 12 hodinami

0 comments:
Zverejnenie komentára